insert

Polecamy Państwu programy firmy Soneta. System enova365 to program do zarządzania firmą, który dostosuje się do Twojego biznesu.

Wybierz potrzebne funkcjonalności, które będą ze sobą współpracować i wspierać każdy obszar Twojej działalności! Systemy zarządzania firmą dopasują się do jej struktury organizacyjnej i będą rozwijać wraz z nią. Wybierz system zarządzania idealnie dostosowany do Ciebie.


 insert


Obecnie enova365 oferowana jest w dwóch wersjach:
- standardowej - z interfejsem okienkowym - skierowanej do użytkowników, którzy preferują klasyczny sposób korzystania z systemu, za pomocą tradycyjnych desktopów i myszki;
- multi - po za interfejsem okienkowym udostępnia również interfejs przeglądarkowy oraz interfejs mobilny - dla użytkowników którzy cenią sobie pracę z systemem w dowolnym miejscu i czasie, z użyciem dowolnego systemu operacyjnego (Windows, Mac OS, Chrome OS) oraz na urządzeniach mobilnych (Android, iOS).


 

programy insert

System enova365 dostępny jest w trzech odmianach funkcjonalnych: srebrnej, złotej i platynowej. Każda z nich odpowiednio odzwierciedla potrzeby małych, średnich oraz dużych firm w możliwościach systemu. Taki model pozwala nie tylko łączyć moduły w różnych wariantach, ale też rozwijać system wraz z rosnącymi potrzebami firmy poprzez dołączenie kolejnych modułów.

W wersji platynowej enova365 jest dostępna w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim oraz ukraińskim.


System jest w pełni skalowalny, co w praktyce oznacza, że rozbudowa aplikacji nie wymaga reorganizacji firmy, wymiany baz, konwersji czy migracji danych. Ciągła praca nad rozwojem i doskonaleniem produktu enova365 daje gwarancję dostosowania do zmieniających się przepisów i warunków biznesu.


System enova365 dostępny jest w dwóch modelach zakupu:
- zakup licencji na własność
- wynajem w chmurze w modelu abonamentowym SaaS


Więcej informacji na temat systemu enova365 udzieli nasz Dział Handlowy po nrumerem telefonu (32) 230 80 81 lub mailowo pod adresem handlowy@softekspert.pl.


Pobierz wersję demo enova365 ze strony producenta.

 • Handel i magazyn
 • Planuj i nadzoruj obsługę zamówień, zleceń i magazynów – wszystkie dane w jednej aplikacji. Udostępnij swoim klientom i dostawcom platformę do obsługi zamówień – Pulpit Kontrahenta. Przenieś relacje handlowe w sferę online! Rejestruj zlecenia i obsługuj zamówienia automatycznie i bezpośrednio w systemie enova365. Zarządzaj swoimi magazynami i kontroluj ich stany dzięki bieżącemu podglądowi, również z urządzeń mobilnych!


 • Sprzedaż i CRM
 • Zwiększaj swoją sprzedaż dzięki nowoczesnym narzędziom, które możesz udostępnić swoim kontrahentom! Prowadź ewidencje kontaktów z Klientem, realizuj kampanie i projekty ze swoimi Kontrahentami – w jednym miejscu! Obserwuj i analizuj swoje leady sprzedażowe na każdym poziomie procesu sprzedaży dzięki obsłudze lejka sprzedażowego. Korzystaj z wygodnego CRM w podróżach i podczas spotkań z Klientami – pomogą Ci w tym aplikacja mobilna i dedykowana funkcjonalność systemu enova365.


 • e-Sklep konektor
 • Obsługuj zamówienia ze sklepu internetowego i kontroluj stany magazynowe bezpośrednio w systemie enova365 enova365 e-Sklep to elastyczny moduł zapewniający integrację enova365 ze sklepami internetowymi (obecnie Magento, PrestaShop, Shoper, WooCommerce).


 • Finanse i księgowość
 • Skuteczne systemy wspomagające zarządzanie księgowością – prowadź rozrachunki firmy w oparciu o program, który jest zawsze zgodny z przepisami. Wysyłaj pliki JPK bezpośrednio z systemu. Generuj i wysyłaj eDeklaracje. Wykonuj czynności na operacjach bankowych bezpośrednio w systemie enova365 – bez konieczności logowania do systemu bankowości internetowej. Korzystaj z inteligentnego systemu wspierania rozliczeń rozrachunków oraz możliwości prowadzenia windykacji przeterminowanych należności – w jednym systemie.


 • Kadry Płace i HR
 • Rekrutuj i zarządzaj pracownikami w oparciu o system, który daje gwarancję zgodności z polskim prawem oraz aktualnymi trendami HR. Wszystkie dane o Twoich pracownikach – analizuj ścieżkę kariery i szkolenia. Monitoruj czas pracy. Wszystko w jednym miejscu. Udostępnij swoim pracownikom portale do samoobsługi i zmniejsz kolejki do działu HR.

   
  Technika Gliwice