insert

Polecamy Państwu programy firmy Enova. System enova365 to program do zarządzania firmą, który dostosuje się do Twojego biznesu.

Wybierz potrzebne funkcjonalności, które będą ze sobą współpracować i wspierać każdy obszar Twojej działalności! Systemy zarządzania firmą dopasują się do jej struktury organizacyjnej i będą rozwijać wraz z nią. Wybierz system zarządzania idealnie dostosowany do Ciebie.

 insert

Obecnie enova365 posiada 4 interfejsy, które odpowiadają różnym potrzebom i preferencjom użytkowników: interfejs okienkowy – skierowany do użytkowników, którzy lubią klasyczny sposób korzystania z systemu, za pomocą tradycyjnych desktopów i myszki; interfejs przeglądarkowy, zwanym również webowym – dla mobilnych osób, które cenią sobie pracę z systemem w dowolnym miejscu i czasie, z użyciem dowolnego systemu operacyjnego (Windows, Mac OS, Chrome OS); interfejs dotykowy, pod Windows 10 – dla użytkowników tabletów, którzy wolą korzystać z aplikacji poprzez dotyk (min. Windows 8.1, Windows 10 ); interfejs komórkowy pod Android – skierowany do osób, które chcą mieć dostęp do systemu za pomocą smartfona na Androidzie.

 

programy insert

System enova365 dostępny jest w trzech odmianach funkcjonalnych – każda z nich odpowiednio odzwierciedla potrzeby małych, średnich oraz dużych firm w możliwościach systemu. Taki model pozwala nie tylko łączyć moduły w różnych wariantach, ale też rozwijać system wraz z rosnącymi potrzebami firmy poprzez dołączenie kolejnych modułów.

System jest w pełni skalowalny, co w praktyce oznacza, że rozbudowa aplikacji nie wymaga reorganizacji firmy, wymiany baz, konwersji czy migracji danych. Ciągła praca nad rozwojem i doskonaleniem produktu enova365 daje gwarancję dostosowania do zmieniających się przepisów i warunków biznesu.

Więcej informacji na temat systemu Enova 365 udzieli nasz Dział Handlowy po nrumerem telefonu (32) 230 80 81 lub mailowo pod adresem handlowy@softekspert.pl.

 • Handel i magazyn
 • Planuj i nadzoruj obsługę zamówień, zleceń i magazynów – wszystkie dane w jednej aplikacji. Udostępnij swoim klientom i dostawcom platformę do obsługi zamówień – Pulpit Kontrahenta. Przenieś relacje handlowe w sferę online! Rejestruj zlecenia i obsługuj zamówienia automatycznie i bezpośrednio w systemie enova365. Zarządzaj swoimi magazynami i kontroluj ich stany dzięki bieżącemu podglądowi, również z urządzeń mobilnych!

 • Sprzedaż i CRM
 • Zwiększaj swoją sprzedaż dzięki nowoczesnym narzędziom, które możesz udostępnić swoim kontrahentom! Prowadź ewidencje kontaktów z Klientem, realizuj kampanie i projekty ze swoimi Kontrahentami – w jednym miejscu! Obserwuj i analizuj swoje leady sprzedażowe na każdym poziomie procesu sprzedaży dzięki obsłudze lejka sprzedażowego. Korzystaj z wygodnego CRM w podróżach i podczas spotkań z Klientami – pomogą Ci w tym aplikacja mobilna i dedykowana funkcjonalność systemu enova365.

 • e-Sklep konektor
 • Obsługuj zamówienia ze sklepu internetowego i kontroluj stany magazynowe bezpośrednio w systemie enova365 enova365 e-Sklep to elastyczny moduł zapewniający integrację enova365 ze sklepami internetowymi (obecnie Magento, PrestaShop, Shoper, WooCommerce).

 • Finanse i księgowość
 • Skuteczne systemy wspomagające zarządzanie księgowością – prowadź rozrachunki firmy w oparciu o program, który jest zawsze zgodny z przepisami. Wysyłaj pliki JPK bezpośrednio z systemu. Generuj i wysyłaj eDeklaracje. Wykonuj czynności na operacjach bankowych bezpośrednio w systemie enova365 – bez konieczności logowania do systemu bankowości internetowej. Korzystaj z inteligentnego systemu wspierania rozliczeń rozrachunków oraz możliwości prowadzenia windykacji przeterminowanych należności – w jednym systemie.

 • Kadry Płace i HR
 • Rekrutuj i zarządzaj pracownikami w oparciu o system, który daje gwarancję zgodności z polskim prawem oraz aktualnymi trendami HR. Wszystkie dane o Twoich pracownikach – analizuj ścieżkę kariery i szkolenia. Monitoruj czas pracy. Wszystko w jednym miejscu. Udostępnij swoim pracownikom portale do samoobsługi i zmniejsz kolejki do działu HR.

   
  Technika Gliwice